Zespół

Dyrektor KFF Sales & Promotion

Barbara Orlicz-Szczypuła

barbara.orlicz@kff.com.pl

Dyrektor KFF Sales & Promotion. Wiceprezes Krakowskiej Fundacji Filmowej. Dyrektor biura programowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

W 2004 roku rozpoczęła pracę dla Krakowskiej Fundacji Filmowej, w której rok później stworzyła Agencję Promocji Filmów działającą dziś pod nazwą KFF Sales & Promotion. Od ponad dwudziestu lat współtworzy Krakowski Festiwal Filmowy – najstarszy i najważniejszy festiwal filmów dokumentalnych i krótkometrażowych w Polsce.

W KFF Sales & Promotion zajmuje się przede wszystkim sprzedażą filmów dokumentalnych zagranicznym stacjom telewizyjnym, dystrybutorom oraz platformom vod.

Zastępca dyrektora KFF Sales & Promotion

Katarzyna Wilk

katarzyna.wilk@kff.com.pl

Zastępca dyrektora KFF Sales & Promotion. Koordynator Polish Docs. Dyrektor KFF Industry.

Wspiera polskich filmowców, szczególnie dokumentalistów, w zagranicznej promocji ich twórczości. W ramach branżowej części Krakowskiego Festiwalu Filmowego (KFF Industry) daje polskim producentom i reżyserom możliwość zaprezentowania się przed zagranicznymi przedstawicielami branży filmowej.

W KFF Sales & Promotion zajmuje się dystrybucją festiwalową polskich dokumentów i opracowuje programy filmowe dla międzynarodowych festiwali i wydarzeń filmowych.

Specjalista ds. promocji

Marta Świętek

Specjalista ds. promocji. Koordynator Polish Shorts i Polish Animations. Koordynator KFF Market.

W 2012 roku rozpoczęła pracę dla Krakowskiej Fundacji Filmowej. Współorganizuje wydarzenia branżowe Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Koordynuje festiwalowe targi filmowe (KFF Market).

W KFF Sales & Promotion zajmuje się dystrybucją festiwalową polskich filmów krótkometrażowych - fabuł i animacji, a także opracowuje programy filmowe dla międzynarodowych festiwali i wydarzeń filmowych.

Anna Waszczuk

anna.waszczuk@kff.com.pl

Absolwentka filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach oraz filologii romańskiej na Uniwersytecie Łódzkim oraz Uniwersytecie w Mediolanie. W sektorze audiowizualnym od 2011 roku. Doświadczona w dystrybucji  i promocji filmowej. Przez wiele lat pracowała jako festiwalowy dystrybutor w najważniejszych studiach animacji w Polsce. W KFF Sales & Promotion zajmuję się w obiegiem kopii oraz materiałów promocyjnych.