NOWY NUMER MAGAZYNU „FOCUS ON POLAND”

Jedenasty numer magazynu „Focus on Poland” jest już dostępny online! Wywiady z twórcami, recenzje filmów i artykuły dotyczące tego, co najciekawsze w polskim dokumencie, krótkim metrażu i animacji w ostatnich miesiącach.

„Focus on Poland” to anglojęzyczny magazyn wydawany przez Krakowską Fundację Filmową  jako część projektów Polish Docs, Polish Shorts i Polish Animations, a jego celem jest zaprezentowanie najciekawszych twórców, tematów i zjawisk w polskim filmie dokumentalnym, animowanym i krótkometrażowym. Zazwyczaj magazyn objeżdża cały świat i jest dostępny dla branży i publiczności na najważniejszych międzynarodowych festiwalach i wydarzeniach filmowych. W tym roku już po raz drugi, ze względu na pandemię, dostępny jest wyłącznie online.

W najnowszym numerze znaleźć można wywiady z twórcami, recenzje filmów z agencji KFF Sales&Promotion, informacje o projektach w produkcji i ostatnich międzynarodowych premierach oraz katalogi filmów wyprodukowanych w 2021 roku.

„Focus on Poland” wydawany jest dzięki wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Cały Magazyn można przeczytać i pobrać tutaj.